Zarząd

MARIUSZ CZERKAWSKI
Prezes Stowarzyszenia Sport7

Najlepszy Polski hokeista. Swoje pierwsze „kroki” na lodzie stawiał w znanym polskim klubie – GKS Tychy. Do NHL przebił się przez dobre występy w szwedzkiej lidze hokejowej. W 2000 r. zagrał w meczu gwiazd podczas NHL All-Stars Weekend w Toronto (Kanada). Olimpijczyk z Albertville 1992.

Od lat pojawia się na łamach magazynów, występuje w programach telewizyjnych, uczestniczy w wielu imprezach. Wspiera szereg inicjatyw społecznych i akcji charytatywnych, m.in. Powiedz TAK transplantologii, Szlachetna Paczka, Krewniacy – Europejskiego Instytutu Honorowego Dawcy Krwi.

W 2004r.  prezydent Aleksander Kwaśniewski nadał mu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju hokeja na lodzie oraz osiągnięcia w działalności społecznej.

W 2009 roku zdobył Superchampiona w plebiscycie „Przeglądu Sportowego” i „TVP” za całokształt kariery.

 

 

 

ARTUR RACICKI
Wiceprezes Stowarzyszenia Sport7

Od wczesnych lat pasjonat sportu, amatorsko uprawia karting i gra w golfa. Założyciel działającej od ponad 5 lat w Polsce ligi gokartowej karting24.pl – w 2012 roku wystartuje jej 10 edycja.

Od blisko 10 lat związany z branżą internetową. Współtwórca spółki technologicznej Pozytywnie.pl, specjalizującej się w projektowaniu i wdrażaniu mechanizmów łączących serwisy społecznościowe oraz serwisy www, maksymalizujących zaangażowanie użytkownika w konsumpcję udostępnionych w internecie treści.

Twórca startupów internetowych, w tym nagrodzonego tytułem najlepszego serwisu roku 2011 w konkursie Webstar Festival serwisu www.inPRL.pl, gromadzącego na Facebooku ponad 200-tysięczną społeczność Born in the PRL. Założyciel serwisu www.Sport24.pl, uznanego za najlepszy serwis w kategorii „Sport i rekreacja” w 2008 roku.

Absolwent MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego oraz ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.