Powrót 22.09.2015

Turnieje kwalifikacyjne do II Czerkawski Cup na Narodowym

Rozpoczynamy zapisy do trzech Turniejów Kwalifikacyjnych mających wyłonić 8 drużyn, które wezmą udział w II Ogólnopolskim Turnieju Mini Hokeja na Lodzie – CZERKAWSKI CUP NA NARODOWYM 2016.

Turnieje kwalifikacyjne odbędą się:

– 18.10 w Sanoku

– 21.11 w Tychach

– 12.12 w Toruniu

W każdym turnieju weźmie udział po 8 drużyn. Drużyna może się składać z 18 zawodników (wyłącznie z rocznika 2006 i młodsi) oraz 2 trenerów / opiekunów.

O udziale w Turniejach decyduje kolejność zgłoszeń.

Chętnych prosimy o kontakt mailowy – paulina@sport7.pl

***

Czerkawski Cup na Narodowym to ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie.

I Czerkawski Cup na Narodowym odbył się 20 lutego 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wzięło w nim udział 8 drużyn z rocznika 2005 i młodsi. Pierwsze miejsce zajęła drużyna MKS Sokoły Toruń, drugie MOSM Tychy, a trzecie UKS Niedźwiadki Sanok. Turniej relacjonował komentator sportowy Pan redaktor Jerzy Góra.

Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe medale, a trzy najlepsze drużyny puchary. Wręczone zostały także nagrody indywidualne w postaci statuetek, dyplomów i nagród rzeczowych dla najlepszego bramkarza, strzelca oraz zawodnika Turnieju. Nagrody rzeczowe otrzymali również najlepsi zawodnicy każdej drużyny.

Dodatkowym punktem Turnieju był otwarty trening dla uczniów warszawskich szkół prowadzony przez Mariusza Czerkawskiego oraz byłych hokeistów, olimpijczyków: Pana Andrzeja Tkacza, Wojciecha Tkacza i Dariusza Garbocza.

Turniej oraz kwalifikacje są współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

cc baner