Powrót 25.09.2017

Już za niecałe 2 tygodnie widzimy się w Łodzi, na lodowisku Bombonierka

Czas leci nieubłaganie, lato za nami, czas zainaugurować sezon zimowy. Do „Lodomanii z Czerkawskim” pozostało już tylko 12 dni. Wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się nad odwiedzeniem nas na lodowisku Bombonierka, serdecznie zapraszamy w sobotę 7 października, już od godziny 10:00 (dzieci do lat 14) i od godziny 13:00 (dzieci powyżej 14 lat). Mamy gadżety i upominki dla wszystkich uczestników.

Imprezą w Łodzi inaugurujemy działalność Stowarzyszenia Sport7 w sezonie 2017/2018. W sezonie tym, razem z całym zespołem będziemy też obchodzić sześciolecie naszej działalności oraz zorganizujemy IV Edycję „Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym”.

To za klika miesięcy.

A czego możecie się spodziewać w Łodzi? Przede wszystkim dobrej zabawy na łyżwach.

Nieważne, czy Wasze dziecko trenuje w klubie hokejowym, czy też preferuje łyżwy figurowe, kręci piruety, czy to będzie dopiero drugi sezon na łyżwach – zapraszamy wszystkich, który lubią się ruszać i dobrze czują się na lodzie. Zapraszamy chłopców i dziewczynki. Spędźmy aktywnie czas z dziećmi!

Prosimy Rodziców o wygodny strój sportowy dla pociech, zabranie łyżew i zapewnienie napojów.
Rodzina i znajomi mile widziani.

Instrukcję dojazdu do lodowiska Bombonierka (Łodź, ul. Stefanowskiego 28) znajdziecie tu.

Rejestrację dla młodszych uczestników Imprezy rozpoczynamy o 10:00, a dla dzieci powyżej 14 lat – o 13:00. Na ślizgawki zapraszamy odpowiednio o 11:00 i 14:00. Czeka na nas 90 minut gier i zabaw z Mariuszem Czerkawski i świetnym zespołem trenerów.

Udział w Imprezie jest bezpłatny m.in. dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Łodzi i naszych Partnerów.

Zapisy już ruszyły!

Regulamin oraz inne ważne informacje dla Rodziców znajdują się na stronie:
http://sport7.pl/lodomania-z-czerkawskim-w-lodzi/