Powrót 29.02.2020

Już w najbliższy poniedziałek 02.03.2020 Wielki Finał Turnieju VI Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2020

Zachęcamy do zapoznania się z przydatnymi informacjami:

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Trenerzy, Kibice, Goście,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi ogólnymi informacjami dotyczącymi zasad poruszania się po terenie PGE Narodowego, obowiązującymi w dniu 2 marca 2020r, w godzinach od 9:00 do 19:00.

W linku poniżej znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące możliwości przemieszczania się po terenie PGE Narodowego oraz praktyczne i przydatne informacje, które mamy nadzieję, że ułatwią Państwu komunikację w czasie trwania Imprezy.

ZASADY PORUSZANIA SIĘ PO STADIONIE PGE NARODOWY W DNIU TURNIEJU VI CZERKAWSKI CUP NA ZIMOWYM NARODOWYM 2020

 

Uroczysta ceremonia otwarcia planowana jest na godzinę 10:45.
Poniżej harmonogram wydarzenia:

10:45 ceremonia otwarcia
11:00 – 14:15 runda eliminacyjna
14:45 – 15:45 trening z Mariuszem Czerkawskim
16:15 – 18:00 runda finałowa
18:15 ceremonia zakończenia

Imprezę relacjonował będzie komentator sportowy, Pan redaktor Jerzy Góra. Trzy najlepsze drużyny Turnieju otrzymają z rąk Mariusza Czerkawskiego imponujące trofea w postaci pucharów za zajęcie 1,2,3 miejsca, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale i krążki.
Dodatkowo wręczone zostaną nagrody indywidualne w postaci dyplomów, statuetek i nagród dla najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika Turnieju oraz nagrody dla najlepszego zawodnika z każdej drużyny.
W ramach Turnieju, w trakcie przerwy pomiędzy rundą eliminacyjną i finałową planowany jest trening z Mariuszem Czerkawskim dla dzieci nie biorących udziału w Turnieju. Trening wspólnie z Mariuszem poprowadzą instruktorzy/eksperci, byli hokeiści, olimpijczycy: Andrzej Tkacz, Wojciech Tkacz i Dariusz Garbocz.

Impreza VI Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2020 jest współfinansowana z środków m.st. Warszawy.

Dzięki uprzejmości PL2012+, operatora PGE Narodowego, w godzinach od 10:15 do 14:15 Turniej zostanie otwarty dla gości z zewnątrz. Wejście dla gości znajduje się przy BRAMIE NR 2 (od Ronda Waszyngtona), przez kołowroty, gdzie przy wejściu na trybunę zostaną wydane opaski w kolorze wyróżniającym gości od reszty uczestników imprezy.

Od 15:00 wszyscy uczestnicy Imprezy będą mieli możliwość odpłatnego skorzystania z atrakcji oferowanych w ramach projektu „Zimowy Narodowy”, o których można szerzej przeczytać na stronach www.zimowynarodowy.pl

Wejście na imprezę jest bezpłatne i będzie się odbywać kołowrotem L. Mapka poniżej:

Zapraszamy do kibicowania wszystkich miłośników hokeja i sportów zimowych!