Powrót 23.02.2019

Fotorelacja i video z Czerkawski Cup 2019

Determinacja, pasja, zaangażowanie, smutek…

To wszystko widzieliśmy w czasie V edycji Finału Turnieju mini hokeja na lodzie Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2019. Dzieciaki było mocno zaangażowane i walczyły do ostatnich sekund każdego meczu. Dla nich są to nieoficjalne mistrzostwa Polski. Fotorelacja, którą zamieszczamy poniżej pokazuje pasję i miłość do sportu. Mamy nadzieję, że będzie miłą pamiątką z Turnieju. Cieszymy się, że co roku coraz więcej drużyn mini hokeja zgłasza się do turniejów kwalifikacyjnych. Gdy zaczynaliśmy w Polsce było kilka zespołów w kategorii wiekowej do lat 10. Wiemy, że nie tylko chłopcy grają w hokeja, bo w tym roku, jak i w latach poprzednich, w projekcie wzięły udział również dziewczynki – niektóre bardzo utalentowane, zadziorne i zdeterminowane, by walczyć z chłopakami (tak trzymać!).

Chapeau bas Rodzice

Szacujemy, iż na PGE Narodowym było nas ponad 700 osób, w tym prawie 500 na trybunach. Dzięki rodzicom, opiekunom i kibicom atmosfera była naprawdę gorąca. Doceniamy Wasz wysiłek. Hokej to trudny i wymagający sport dla rodziców: nie wszędzie są lodowiska, nie wszyscy z Was potrafią jeździć na łyżwach. Wiemy, iż łatwiej jest zaprowadzić dziecko tam gdzie jest bliżej, gdzie sami coś potrafimy, gdzie sprzęt nie wymaga tylu nakładów finansowych, czy miejsca w bagażniku. Wiemy, że treningi to wyzwanie. Tym bardziej wielkie chapeau bas dla Was wszystkich: rodziców, opiekunów i ludzi pełnych pasji dla hokeja, którzy wspierają młodych zawodników i zagrzewają ich do jeszcze większego wysiłku.

My mamy nadzieję, iż podobnie jak pływanie czy piłka nożna, hokej i łyżwy wejdą na stałe do grafika lekcji WF. Przecież po to jest zima, aby jeździć na łyżwach czy nartach 🙂

Galeria zdjęć V Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2019

Fotorelacje z Turniejów Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym dostępne są również na naszym profilu na FaceBook oraz na kanale YouTube.

Zachęcamy też do obejrzenia wywiadu z Mariuszem Czerkawskim, Prezesem Stowarzyszenia Sport 7 nakręconym w czasie Turnieju Finałowego.