Powrót 15.02.2019

Finał Czerkawski Cup. Zasady poruszania się po PGE Narodowym

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Trenerzy, Kibice, Goście,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi ogólnymi informacjami dotyczącymi zasad poruszania się po terenie PGE Narodowego, obowiązującymi w dniu 18 lutego 2019r, w godzinach od 9:00 do 19:00. Harmonogram oraz szczegóły wydarzenia znajdują się na stronach www.sport7.pl .

W linku poniżej znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące możliwości przemieszczania się po terenie PGE Narodowego oraz praktyczne i przydatne informacje, które, mamy nadzieję ułatwią Państwu komunikację w czasie trwania Imprezy.

ZASADY PORUSZANIA SIĘ PO PGE NARODOWYM W CZASIE TURNIEJU

Wydzielenie stref dostępu i związana z tym konieczność noszenia opasek, związana jest z zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa wszystkich uczestników Imprezy.

Dzięki uprzejmości PL2012+, operatora PGE Narodowego, od godziny 10:00 do godziny 15:00 obiekt będzie dostępny dla Gości z zewnątrz (wejście bramą 2). Od 15:00 wszyscy uczestnicy Imprezy będą mieli możliwość odpłatnego skorzystania z atrakcji oferowanych w ramach projektu „Zimowy Narodowy”, o których można szerzej przeczytać na stronach www.zimowynarodowy.pl

Poniżej schemat płyty lodowiska.

Zapraszamy!