Czerkawski Cup

Czerkawski Cup to ogólnopolski turniej mini hokeja na lodzie, który co roku odbywa się na Zimowym Narodowym w Warszawie.

  • I Czerkawski Cup odbył się 20 lutego 2015 roku. W Turnieju wzięło udział 8 drużyn z rocznika 2005 i młodsi. Pierwsze miejsce zajęła drużyna MKS Sokoły Toruń, drugie MOSM Tychy, a trzecie UKS Niedźwiadki Sanok.
  • II Czerkawski Cup poprzedzały trzy Turnieje Kwalifikacyjne, które odbywały się 18 października 2015 w Sanoku, 21 listopada 2015 w Tychach oraz 12 grudnia 2015 w Toruniu. W Kwalifikacjach wzięło udział 25 drużyn z rocznika 2006 i młodsi, 8 najlepszych awansowało do wielkiego finału w Warszawie. II Czerkawski Cup odbył się 19 lutego 2016 roku. Pierwsze miejsce zajęła drużyna JKH GKS Jastrzębie, drugie MOSM Tychy, a trzecie UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok. Turniej objęty był Patronatem Honorowym przez Polski Komitet Olimpijski.
  • III Czerkawski Cup odbył się 1 marca 2017 roku. W Turnieju wzięło udział 9 najlepszych drużyn z rocznika 2007 i młodsi. Pierwsze miejsce zajęła drużyna MOSM Tychy, drugie JKH GKS Jastrzębie, a trzecie MMKS Podhale Nowy Targ. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe medale, a trzy najlepsze drużyny puchary. Wręczono również nagrody indywidualne.
  • V Czerkawski Cup odbył się 19 lutego 2019. Wcześniej eliminacje odbyły się w Poznaniu, Sosnowcu i Oświęcimiu; w każdym wzięło udział po osiem drużyn z rocznika 2009 i młodsi, przy czym w Poznaniu 10 drużyn.
  • Turnieje Kwalifikacyjne do VI Czerkawski Cup rozgrywane były: w Krynicy Zdroju, Elblągu oraz w Opolu.

Turniej Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki przy współudziale partnerów prywatnych. Partnerem Strategicznym Turnieju jest marka Knoppers.