Powrót 18.02.2019

Nasi wolontariusze w bluzach Cuna

Jest nas coraz więcej

Podobnie jak w latach poprzednich ekipie Stowarzyszenia Spor 7 przy organizacji i prowadzeniu V Turnieju Finałowego Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2019 pomagali wolontariusze. Zaczynaliśmy kilka lat temu w bardzo skromnym gronie i cieszymy się, iż co roku rąk do pomocy jest coraz więcej. Dzięki naszym wolontariuszom, organizacja turniejów przebiega sprawnie i bez niespodzianek.

Bohaterowie drugiego planu

Zwykle nie widzimy ich na lodowisku: krzątają się na zapleczu, przy wejściu na obiekt lodowiska, w szatniach czy na stołówce, gdzie przygotowywane są posiłki dla zawodników. Pomagają nam również w różnych zadaniach związanych z przygotowaniami do turniejów. W tym roku dziękujemy … od lewej: Zbyszkowi, Sylwi, Julce, Iwonie, Magdzie, Paulinie i Ani. Dziękujemy również Ani i całemu zespołowi z Testa Communications: bez nich pewnie nic by się nie udało – byli niesamowicie zaangażowani!

W tym roku rządził pomarańczowy

Mamy nadzieję, że bluzy Cuna, których pomarańczowy kolor towarzyszył zarówno naszym wolontariuszom, jak zawodnikom od pierwszych kwalifikacji w Poznaniu – aż do wielkiego Finału na Zimowym Narodowym były miłym upominkiem dla wszystkich. Z niecierpliwością czekamy na koleją kolorystyczną odsłonę naszych bluz. Ciekawe, czy znajdzie się szczęśliwy posiadacz całej kolekcji?