Powrót 18.02.2019

MMKS Podhale Nowy Targ wygrywa V Czerkawski Cup

Wielki Finał – wielkie emocje

V edycja turnieju Czerkawski Cup 2019 już za nami. Były niesamowite emocje, doping, łzy szczęścia i żalu, a przede wszystkim bardzo gorąca atmosfera na trybunach. W tym roku wygrała drużyna z Nowego Targu. W finale pokonała ona JKH GKS Jastrzębie 4:1, brązowe medale trafią do UKS Zagłębia Sosnowiec, którzy pokonali ŁKH Łódź 4:3.Poniżej przedstawiamy klasyfikacje końcową – drużyny wraz z najlepszym zawodnikiem z każdej drużyny

9. MKS Sokoły Toruń – Roman Urmanovicius

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsze drużyny puchary. Dla uczestników Turnieju mieliśmy również gadżety i słodkości przygotowane przez naszego Partnera Strategicznego – firmę Storck, właściciela marki Knoppers

Wszystkim drużynom i zawodnikom serdecznie gratulujemy! Turniej był współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poszczególnych meczów CC 2019.