Powrót 19.02.2019

Mińsk Mazowiecki zwycięża w VII Finale MBO

21 drużyn walczyło o mistrzostwo

W finale VII edycji Turnieju Mistrzowie Białego Orlika 2019 wzięło udział 21 drużyn z całej Polski. Spotkaliśmy się tradycyjnie na PGE Narodowym. W tym roku rywalizacja była wyjątkowo zacięta. Wygrała drużyna z Mińska Mazowieckiego.Miejsce drugie zajęła drużyna Mikołów I, a trzecie drużyna z Bytomia.

W dalszej kolejności miejsca od 4 do 21 zajęły drużyny: Mikołów II, Dębica I, Oleśnica Orły I, Dębica II, Elbląg I, Elbląg II, Zgorzelec I, Mińsk Mazowiecki II, Zgorzelec II, Sieciechowice, Bytom II, Piaseczno , Oleśnica Orły II, Konstancin, Wodzisław Śląski, Malbork, Oleśnica SP 8 II, Oleśnica SP 8 I.

Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy udziału w Finale i sportowej atmosfery.

Zwycięzcy i wszystkie drużyny Turnieju otrzymali pamiątkowe puchary i medale oraz słodkości i upominki od naszego firmy , właściciela marki Knoppers.