Powrót 09.12.2017

Kwalifikacje do Czerkawski Cup 2018 w Gdańsku

W dniu 9 grudnia, w gdańskiej Hali Olivia odbyły się ostatnie, trzecie kwalifikacje do Czerkawski Cup 2018. W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn, z pośród których do ścisłego finału w Warszawie zakwalifikowały się trzy, w kolejności zajętych miejsc: ŁKH Łódź, KH Legia Warszawa i UKS Olivia 17 Gdańsk I.

Miejsca od czwartego do dziesiątego zajęły drużyny: MKS Sokoły Toruń, PTH Koziołki Poznań, UKS Olivia 17 Gdańsk II, HUKS Niedźwiadki Gdynia, BKS Bydgoszcz, Bombers Malbork i UKS WIKINGOWIE (Elbląg).

Najlepszym bramkarzem turnieju został Nikodem Kaczyński z MKS Sokoły Toruń.  Kajetan Domalewski z KH Legia Warszawa został najlepszym zawodnikiem turnieju, a Oliwier Kowalczyk z ŁKH Łódź królem strzelców z 17 trafieniami do bramki!

2017 Gdańsk kwalifikacje CC wyniki

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, drużyny puchary, a najlepsi zawodnicy nagrody od naszych Partnerów. Specjalną nagrodę w postaci wyjazdu na Camp Hokejowej Szkoły Zientary o wartości 1600zł otrzymał najlepszy zawodnik drużyny, która zajęła ostatnie miejsce w Turnieju.

Na profilu Facebook’owym Stowarzyszenia pod tym linkiem można znaleźć fotorelację relację z wydarzenia. Film z Gdańska dostępny jest na YouTube pod tym linkiem.